پکیج کامل آموزش ویدویی و تصویری کسب درآمد اینترنتی با دستان خالی با بالاترین درامد حد ممکن


پکیج کامل آموزش ویدویی و تصویری کسب درآمد اینترنتی با دستان خالی با بالاترین درامد حد ممکن

پکیج کامل  آموزش ویدویی و تصویری انواع کسب درامد از اینترنت منزل یا هر جای دیگر

تجارت الکترونیکی را می‌توان انجام هرگونه امور تجاری به صورت آنلاین و ازطریق اینترنت بیان کرد. این تکنیک در سالهای اخیر رشد بسیاری داشته‌است و پیش‌بینی می‌شود بیش از این نیز رشد کند. تجارت الکترونیکی به هرگونه معامله‌ای گفته می‌شود که در آن خرید و فروش کالا یا خدمات از طریق اینترنت صورت پذیرد و به واردات یا صادرات کالا یا خدمات منتهی می‌شود. تجارت الکترونیکی معمولاً کاربرد وسیع تری دارد، یعنی نه تنها شامل خرید و فروش از طریق اینترنت است بلکه سایر جنبه‌های فعالیت تجاری، مانند خریداری، صورت برداری از کالاها، مدیریت تولید و تهیه و توزیع و جابه‌جایی کالاها و همچنین خدمات پس از فروش را در بر می‌گیرد. البته مفهوم گسترده‌تر تجارت الکترونیک کسب و کار الکترونیک می‌باشد.

 

کسب و کار الکترونیک عبارتست از کاربردی کردن کلیه سیستم‌های اطلاعاتی برای تقویت و کنترل فرایندهای کسب و کار. امروزه این فرایندها با استفاده از تکنولوژی‌های مبتنی بر وب توسعه می‌یابند.

کسب و کار الکترونیکی در یک تعریف ساده واژه‌ای به معنی انجام کسب و کار با استفاده از ارتباطات راه دور و ابزارهای مرتبط است. تجارت الکترونیک از این دست دارای مفهومی کوچکتر و محدودتر نسبت به کسب و کار الکترونیکی است. در تجارت الکترونیک حتماً باید بین دو طرف پول رد و بدل شود (تا به مفهوم تجارت برسیم) ولی در کسب و کار الکترونیک لازم نیست پولی مبادله گردد.

مزایای کسب و کار اینترنتی

نزدیک شدن ارتباطات؛ دستیابی به بازارهای جدید؛ افزایش میزان فروش و سود؛ حذف هزینه‌هایی مانند تهیه کاغذ، چاپ، بروشور و کاتالوگ؛ کاهش هزینه‌های معاملاتی و تدارکاتی؛ بهبود مدیریت بر روابط مصرف‌کننده، عرضه‌کننده و کارکنان؛ کاهش آلودگی محیط زیست، ترافیک و ازدحام.

 

اهمیت کسب و کار اینترنتی

اگرچه این نوع کسب و کارها اغلب جزو بخش پنهان و غیررسمی اقتصاد هستند، اما نقش قابل توجهی در ثروت و رشد اقتصادی یک جامعه و توسعه سرمایه اجتماعی آن دارند. چنانچه به زعم برخی اندیشمندان، فرصتهای کسب و کار خانگی باعث خود اشتغالی در راستای رفع کاستیها و تأمین نیازهای محلی یک اقتصاد شده و راه را برای توسعه پایدار اقتصادی هموار می‌کند.

 

مزایای کسب و کار اینترنتی در منزل

۱- آزادی و استقلال عمل بیشتر.

۲-ساعات کاری انعطاف پذیر.

۳-ایجاد تعادل و موازنه بیشتر بین کار و زندگی.

۴-پایین بودن هزینه راه اندازی.

۵-پایین بودن میزان ریسک.

۶-امکان کار کردن پاره وقت.

۷-راحت تر بودن تربیت بچه ها.

۸-داشتن فرصت و زمان بیشتر.

۹-تناسب با ویژگی‌های جسمی افراد معلول و کم توان.

۱۰-احتمال موفقیت بیشتر.

۱۱-تناسب با اقشار مختلف.

۱۲-احساس راحتی بیشتر.

۱۳-عدم نیاز به مجوز.

 

 

و اما این پکیج شامل محصولات زیر می باشد :

 1- آموزش تصویری تبلیغات کلیکی :

اگر قصد کسب درآمد از اين سايتهارو داريد من پيشنهاد ميکنم حداقل توی 5تا از مطمئنترين سايتهای کليکی فعاليت کنيد. اما سوال اينجاست که حجم تبليغات بسيار بالاست، هر سايت حدودا 20 تا تبليغ داره هر تبليغ هم حدود 2مگابايت می باشد در اين آموزش که خيلی کوتاه و مختصر هم هست، قصد دارم راهی رو نشونتون بدم، که بدون نياز به هيچ گونه افزونه ای به مرورگر اينترنتتون ، تبليغهارو بدون هدر دادن وقت و هزينه و بدون دانلود حتی 1 مگابايت مشاهده کنيد، و بهيچ وجه هم از سايت مورد نظر بَن نخواهيد شد.

 

2- آموزش ویدویی کسب درامد با باینری آپشن :

ما تمام روش های کسب درآمد از اینترنت را به شما توضیح خواهیم داد

دوستان عزیز اگر شما نتوانید از این فایل های آموزشی کسب درآمد بکنید دیگه اصال دنبال کسب درآمد اینترنتی نباشید و دیگر برای این آموزش ها پولی خرج نکنید چون همه اموزش ها به یک شکل هستند فروش فایل یا سایت های کلیکی و ... ما یک ویدیو برای شما تهیه کردیم که چطور کسب درآمد کنید بستگی به خود شما دارد که چقدر درآمد داشته باشید مثال :
اگر 1 دلار سرمایه بگذارید تقریبا 1 کسب میکنید
اگر 10 دلار سرمایه بگذارید تقریبا 8 دلار کسب میکنید
اگر 100 دلار سرمایه بگذارید تقریبا 80 دلار کسب می کنید
در این زمانه که حقوقا کمه و گرونی بدبختی زیاده هیچ کس به فکر ما نیست این بهترین روش کسب درآمده فقط تمرین کنید

 

3- آموزش چگونه کسب و کار اینترنتب راه اندازی کنیم :

امروز می خواهیم روشی برای شما بازگو کنیم تا بتوانید با هزینه کم کسب و کار اینترنتی خودتان را راه اندازی کنید.

 

4- آموزش ساخت سایت وردپرسی به صورت سریع

 

5- آموزش تصویری مراحل ساخت سایت با استفاده از وردپرس :

براي ساختن یک سایت با استفاده از وردپرس، باید به نکات فراوانی توجه داشت. به نظر بنده تا زمانی که درباره کار خود توجیه نشده اید، دست به هیچ کاري نزنید، چون به غیر از ضرر چیز دیگري نصیب شما نخواهد شد. باید دانست که ساخت سایت با استفاده از وردپرس به این مراحلی که در این مقاله اشاره خواهند شد ختم نمی شود و اصول زیادي است که شما باید آنها را در نظر بگیرید. ولی مراحل ساخت سایت با استفاده از وردپرس به صورت کلی در اینجا آورده شده است.ساخت سایت با استفاده از وردپرس چندان هم که می پندارید سخت و طاقت فرسا نیست، البته اگر به تمام مراحل کار اشراف داشته باشید. اگر فاقد اطلاعات کافی هستید عجله نکنید و براي کمی هم که شده مطالعه داشته باشید. ولی اگر از این موضوع از ذهنیت خوبی برخوردارید، می توانید شروع کنید.

 

6-آموزش کسب و کار اینترنتی در منزل با mesell :

در این جا نکات فلسفی و داستان های آموزشی نوشته نشده است ، بلکه باید با خواندن این کتاب مو به مو
عمل کنید و طبق دستورالعمل پیش بروید تا به درآمدی که شما می خواهید و ما تضمین می کنیم برسید .

 

7- کتاب یک یا دو هزار و یک :

رتبه سایت خود را در گوگل بالا ببرید . کتاب 147 صفحه ای که توضیح کامل را در مورد بالابردن بازدید و رتبه سایت می دهد .

 

8- آموزش تصویری گام به گام مراحل کاملترین مرجع وردپرسی : 

وردپرس یک سیستم مدیریت محتوا کاملا رایگان و اپن سورس می باشد . ما در این محصول آموزش ساده و روان در اینه وارد کردیم که بسیار راحت میتونید انجام دهید.

 

9- آموزش افزونه های وردپرسی :

افزونه به معناي نرم افزار کوچکی است که به برنامۀ اصلی امکانات جانبی و مکمل را اضافه می کند. که دروردپرس افزونه ها، امکاناتی را به این نرم افزار تحت وب افزوده و باعث افزایش کارآیی آن می شوند. به طور عادی در وردپرس شما فقط می توانید از امکاناتی که در هستۀ آن وجود دارد استفاده کنید. البته این امکانات آن قدر کامل هست که شما نیازي به چیز دیگري نداشته باشید. اما از آنجایی که گنجاندن امکانات بیشتر باعث سنگین تر شدن آن می شود، و از طرف دیگر همۀ کاربران وردپرس به آن نیازي ندارند، این افزونه هاي وردپرس هستند که کار توسعۀ امکانات وردپرس را به عهده دارند. البته به افزونۀ وردپرس، پلاگین وردپرس هم می گویند که به دلیل فارسی نبودن این عبارت، بهتر است از افزونه در عوض پلاگین استفاده کنیم.

 

10- آموزش تصویری کار با افزونه ها :

این آموزش به شما در بهینه سازی سایت وردپرس تان بوسیله یکی از محبوب ترین جنبه های on page seo  کمک خواهد کردامروز هدف ما پیکربندی این پلاگین seo  وردپرس و درک معنای هر مرحله از آن است.

 

 

با حساب سر انگشتی تهیه این 10 محصول رو هم حداقل باید 100000 تومان هزینه کنید ولی ما همه را در یک پکیج قرار دادیم ولی ما این محصول رو فقط و فقط 30000 تومان گذاشتیم که این هم هزینه گردآوری و آموزش ویدویی و تصویری این روش هاست

این هزینه 30000 هزار توان در مقابل درامد شما که بعداً بدست می آورید واقع کمه

واین پایان کار نیست 

ما باز هم تخفیفی ویژه در نظر گرفتیم و فقط برای مدت محدود این پکیج رو با 50 % تخفیف قرار دادیم که نهایت استفاده رو ببرید

 

 با ما می توانید خریدی امن انجام دهید و در صورت بروز هر مشکلی در عدم دانلود ما این پکیج رو به ایمیلتون ارسال میکنیم

 

 

 


مبلغ واقعی 30,000 تومان    50% تخفیف    مبلغ قابل پرداخت 15,000 تومان

توجه: پس از خرید فایل، لینک دانلود بصورت خودکار در اختیار شما قرار می گیرد و همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال می شود. درصورت وجود مشکل می توانید از بخش تماس با ما ی همین فروشگاه اطلاع رسانی نمایید.

Captcha
پشتیبانی خرید

برای مشاهده ضمانت خرید روی آن کلیک نمایید

  انتشار : ۲۰ تیر ۱۳۹۷               تعداد بازدید : 128

برچسب های مهم

دیدگاه های کاربران (0)

با سلام و احترام خدمت بينندگان سايت ليان فايل ما در اين سايت در راستاي ايجاد رفاه و راحتي هم ميهن هاي عزيز يك نوع بانك فايل راه اندازي كرديم كه اميدواريم بتونيم خدمتي هر چند كم ولي تاثير گذار به هم ميهن هاي عزيز انجام دهيم

فید خبر خوان    نقشه سایت    تماس با ما